Hide menu

Central administration

Avdelningschef Jens Trosell 013-281270

jens.trosell@liu.se

 
Aktivitetsrapport Lejla Kronbäck 013-282470 lejla.kronback@liu.se
Arkiv Lena Martinsson 013-282325 lena.martinsson@liu.se
Ekonomi, externa
bidrag
Pia Heidenberg 013-281205

pia.heidenberg@liu.se

Ekonomi, EU Kirstin Kahl 013-282897 kirstin.kahl@liu.se
Ekonomi, Wallenberg-bidrag Malin Wahlberg (föräldraledig) 013-281239  
Ekonomi, Wallenberg-bidrag Jessica Danielsson Piazze 013-281239

jessica.danielsson.piazze@liu.se

Ekonomi, controller John Rebel 013-281207 john.rebel@liu.se
Ekonomi, grundutbildningen Jessica Lövdahl 013-281222 jessica.lovdahl@liu.se
Ekonomi, gemensamma
projekt
Åsa Forsell 013-281210 asa.forsell@liu.se
Ekonomi, gemensam
teknisk drift
Åsa Forsell 013-281210 asa.forsell@liu.se
Eurocard Monica Sahlberg             013-281217            monica.sahlberg@liu.se     
Forskarutbildning
doktorander
Lena Martinsson 013-282325 lena.martinsson@liu.se
Fotografering personal Lejla Kronbäck 013-282470 lejla.kronback@liu.se
Försäkringskort (resor) från
Kammarkollegiet

Monica Sahlberg
Anette Frid

013-281217
013-282799

 

monica.sahlberg@liu.se
anette.frid@liu.se

HR-konsult Louise Gustafsson 013-281201

louise.gustafsson@liu.se

Infoblad Lejla Kronbäck 013-282470 lejla.kronback@liu.se
Institutionsstyrelsen Lise-Lotte Lönndahl Ragnar 013-281219 lise-lotte.ragnar@liu.se
Internationella gäster Jessica Gidby 013-282664 jessica.gidby@liu.se
LiU id

Lejla Kronbäck

013-282470 lejla.kronback@liu.se
Posthantering

Lena Martinsson
Monica Sahlberg

Lise-Lotte Lönndahl Ragnar

013-282325
013-281217

013-281219

lena.martinsson@liu.se
monica.sahlberg@liu.se

lise-lotte.ragnar@liu.se

Prefektsekreterare Lise-Lotte Lönndahl Ragnar 013-281219 lise-lotte.ragnar@liu.se
Registrator

Lise-Lotte Lönndahl Ragnar
Monica Sahlberg
Lena Martinsson

013-281219
013-281217
013-282325

registrator@ifm.liu.se


 

Rekrytering Monica Sahlberg 013-281217 monica.sahlberg@liu.se
Upphandling Jenny Landelius (f-ledig)    
Upphandling Rickard Liljedahl 013-286746 rickard.liljedahl@liu.se
Webb Lejla Kronbäck 013-282470 lejla.kronback@liu.se


Responsible for this page: Monica Sahlberg
Last updated: 02/08/17