Göm menyn

Kontakta oss!

Här finner du information om var vi finns och hur du kontaktar oss.

Adress

IFM
Linköpings universitet
581 83 Linköping

Telefon 013 - 28 10 00 (universitetets växel)

 

 

Namn Funktion Telefon E-post
Ulf Karlsson Prefekt 013 28 1255 ulf.karlsson@liu.se
Lise-Lotte Lönndahl Ragnar Prefektsekreterare 013 28 1219 lise-lotte.ragnar@liu.se
Louise Gustafsson HR-konsult 013 28 12 01 louise.gustafsson@liu.se
Jens Trosell Administrativ chef 013 28 12 70 jens.trosell@liu.se
Sven Andersson Enhetschef/Teknisk enhet 013 28 4078 sven.g.andersson@liu.se
Registrator IFM     registrator@ifm.liu.se

Karta över Linköpings Universitet - IFM markerad


Informationsansvarig: Lise-Lotte Lönndahl Ragnar
Sidan uppdaterades senast: 2017-05-29